PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=382525}

Piła IV

Saw IV
6,0 64 464
oceny
6,0 10 1 64464
3,6 10
ocen krytyków
Piła IV
powrót do forum filmu Piła IV

Arcydzieło

ocenił(a) film na 5

Świetne, świetne, poprostu świetne.
Pozatym swietny rozwoj akcji - wżyciu jeszcze nie widziaąm takiego filmu lub choć troche podobnego.
Amerykńce mają łeb
Nie no, poporostu nic tylko czekać na v, a potem na VI, VI....... i niech żyje JigsaaaaW ! [znaczy sie, jego gry :D]

pukka

No tak, amerykańce mają łeb, a ja byłem zawsze święcie przekonany, że to najgłupszy naród na ziemi. Arcydziełem bym tego nie nazwał, był niezły, nawet bardzo niezły. Swoją drogą to Jigsaw musiał być niezmiernie zamożnym człowiekiem, bo inżynieria inżynierią, ale same narzędzia, materiały, transport, monitoring, komputery i cała inwigilacja ofiar kosztuje niesamowite krocie, a i jeść trzeba.

ocenił(a) film na 5
silleigiah

No, racja, napewno był bogaty, i kurde, wszystko zaczeło sie od tego ćpuna że chciał sie na nim zemścić i wyżyć, a potem to już zlecialo jak z górki-wpadł w manie torturowania ludzi.........
dla mnie to jest arcy, w życiu romana nie wymyślilabym takiego zawiłego wątku, no i pokazanie tego w takiej 'niekolejności' i żeby zszokować widza na koniec - git, poprostu git.

ocenił(a) film na 3
pukka

Moim zdaniem najlepsza część to 'jedynka', i na tej części powinni poprzestać. Im coraz dalej tym co raz gorzej. A IV część to już totalne dno. Nic nowego, odgrzewane schaboszczak...

ocenił(a) film na 5
negroz

ojtam, nnnniieee =

ocenił(a) film na 10
pukka

Kurde a jakby się skończyło na jednej części to wszyscy: ZRÓBCIE SEQUEL, ZRÓBCIE SEQUEL!!!

pukka

Widze że jest tu ktoś kto dostrzega prawdziwny sens tego filmu a nie jak ta reszta pustaków haty poterowców! Zgadzam sie 1 100% film to ARCYDZIEŁO !!!

Warszawiak82

Rownież jestem tego samego zdania ;) Film rewelacyjny, zarowno 1,2,3 jak i 4. Moze część trzecia odstaje od reszty i szczerze myślałem, ze po trojce juz bedzie tylko gorzej na szczęście mylilem się :) 4 czesc nadrobila swoje i czekam z niecierpliwoscia na 5 :)

ocenił(a) film na 5
yah666

No zgadzam sie z toba z tą III częscią, a i słyszałam uopinie że 2 byla taka sobie, ale III najbardziej odstawła.
No i yeah! V już w październiku ! 8]
Pzdr dla wszystkich saw'owiczów ! 8D

ocenił(a) film na 5
Warszawiak82

No właśnie! 8D <ściska Warszawiak'a82> I właśnie! Te durne Potter'owe kicze niech spadają !
PzDr my saw's friend :D

pukka

Piła IV była lepsza od dwóch poprzednich części. Jedynki oczywiście nie przebije. Z początku interesowało mnie jedno - jakie pułapki w tej części bedą, jednak to jest doskonała kontunuacja seri!

desmatrix

Mnie pułapki w ogole nie interesują, nie wiem kto uważa, ze ten horror w ktorym ma się lać krew.. skad takie pomysly ? Fabula jest zajebista i to najbardziej wszystkich zacheca do obejrzenia kolejnych części. Szczerze to nie interesuje mnie ile bedzie czesci byle by nie spieprzyli ich.

ocenił(a) film na 4
Warszawiak82

jezeli ktos uwaza ta czesc pily za arcydzielo to gratuluje, widac znajomosc kina i gatunku, arcydzielem jest pila 1 a kazda kolejna czesc jest o niebo gorsza, co do 4 to nawet nie pamietam o czym byla, wiec jak film ktory nie zapada w pamiec moze byc arcydzielem??? to co w pilach mi sie zawsze podobalo to pulapki, poza tym to 2 czesc jest srednia, a 3 i 4 to totalna porazka jak dla mnie, wszystko jest strasznie naciagane po to tylko by wyszlo 1,5 godziny filmu... i jezeli ktos nazywa "pustakiem" osobe, ktora uwaza pile 4 za porazke, bo on ma inne zdanie i dla niego jest to arcydzielo to robi mi sie przykro, ze mieszkam w panstwie gdzie zyja tacy "znawcy" kina...

ocenił(a) film na 1
Bradddock

Ten film, to niestety ale kupa gówna najgorsza z części tylko 1 była fajna ! dlatego oceniam 1/10 !!! :D

ocenił(a) film na 10
zielak161

ale żart

ocenił(a) film na 1
tom320000

twoja stara to żart kolego, tak jak pisałem wcześniej ten film zasługuje na 1/10 ! dlaczego ? bo są to popłuczyny po części 1 !!!

ocenił(a) film na 6
zielak161

I Dlatego obrazasz matke tego człowieka? Idź się lecz a nie zaśmiecaj komentarzy takim syfem, idź się lepiej naucz szacunku do drugiego czlowieka.

Lupus_6

Zielak, do szkoły też pojdz. 1/10 ok Twoja ocena i po co wiecej komentarzy? Wiele osob lubi ten film, wiele nie. Ale zeby po matce jezdzic to jeszcze tego nie widziałem..

ocenił(a) film na 5
pukka

dzisiaj na wieczór sobie obejżę, myślę że się nie zawiodę :)

potem napiszę swoje opinie, i sądząc po niektórych komentarzach liczę na dobry film. wcześniejsze piły nawet przypadły mi do gustu :)

ocenił(a) film na 5
adin

właśnie jestem po projekcji i muszę powiedzieć że nie spodziewałem się aż tak słabego filmu :/ myślałem że będzie chodziać na czym zawiesić oko - niestety trochę się pomyliłem

może piątka będzie zjadliwa :)

ps. pozdrawiam z Warszawy :)

ocenił(a) film na 5
pukka

Według mnie ,,Piła" nie jest żadnym arcydziełem, chociaż II część była naprawdę dobra. Nie umywa się do prawdziwych ,,klejnotów" kina, jak na przykład ,,Lśnienie" (Polecam!!!!!). Usłyszałam kiedyś komentarz, że współczesne społeczeństwo jest ,,wychowane na pile". Czy to prawda??

aragorn55

Lśnienie to kupa gówna! Film nuuudny jak twoja wypowiedz zresztą :D Pozdro ze stolicy!

ocenił(a) film na 5
Warszawiak82

Jeżeli nie podoba Ci się moja wypowiedź, to masz problem ;). A tak poza obelgami na mój temat, to jak zdrówko? :D

ocenił(a) film na 4
Warszawiak82

Lśnienie to kupa gówna? O stary to zes teraz dowalił. Jak taki kozak jestes to napisz to na stronie "Lsnienia" tam to Cie zjadą. Nie bedziesz mial nawet czasu na odpisywaniie. Myśle ze po tym moim kolejnym zdaniu wreszcie sie zamkniesz bo nie jestes tak inteligentny zeby napisac cos mądrego. Otóż!
PODAJ MI SWOJE ARGUMENTY (SENSOWNE)DLACZEGO UWAZASZ ZE LSNIENIE TO KUPA GOWNA? TO BEDZIE DLA CIEBIE TAKI TEST IQ
Pozdro z prowincji dla Warszawiaka

ocenił(a) film na 5
przemek_was

Przemek dzięki za poparcie :). Nie jestem już sama w swojej ocenie;). Według mnie ,,Lśnienie" jest prawdziwym arcydziełem i będę się tego trzymać ;). Pozdrawiam wszystkich fanów ,,Lśnienia".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones