PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=382525}

Piła IV

Saw IV
6,0 64 464
oceny
6,0 10 1 64464
3,6 10
ocen krytyków
Piła IV
powrót do forum filmu Piła IV

Pomyslmy
w 2 czesci jakis kulawy facet wkladał klucz za oko tego goscia, i pewnie tak jak z Amandą ( w 3 częsci pokazali jak pomagała Johnowi w robieniu pułapki na Gordona i tego drugiego). Plakat daje do myslenia, ze powróci Gordon, narzędzia chirurgiczne...
Reżyser wspominał że w 4 czesci powróci postać z wczesniejszych czesci.

Więc, chyba powinniśmy się spodziewać wielkiego powrotu Gordona, w roli oprawcy?

A pozatym będe się smiał jak okaże się ze Jigsaw zyje, cos o tym czytałem, ze niby to była mistyfikacja jak w 1 częsci, poczekajcie pokaże wam tą stronę :) http://www.splatterfilms.com/news/52/20452.php

The first thing I got to know is, how many more of these movies does Jigsaw have left in him before he kicks the bucket?

Tobin Bell: Well, you know that I've been dead since the beginning. I was dead on the floor. Did you see Saw One?

Of course I did.

Tobin Bell: I was dead on the floor. I've been dead since the very beginning. Its kind of amazing that I'm still alive and kicking. I will tell you what. I will answer that question. The question is, "How many more sequels will Jigsaw be in?"



ocenił(a) film na 5
Your_Nightmare

Hmm... nom podcięcia gardła... hmm trudno upozorować jesli osoba ktora tnie chce zabic ;P Nom ale jesli to mistyfikacja to film z góry ma u mnie 1 chociaz jestem fanem wszystkich 3 czesci, ale to by zabiło tą serie :|

Your_Nightmare

Tworcy osmieszyli by sie, gdyby Jigsaw dalej zyl. Na pewno pojawi sie w retrospekcjach, ale nie w czasie rzeczywistym, o ile IV nie bedzie prequelem ;P

ocenił(a) film na 5
xpe

Z tego co wiem potwierdzone jest ze bedzie to kontynuacja... oprocz Jeffa ktory bedzie musial uratowac swoja corke ma byc jeszcze kilka innych pułapek, w tym jedna z tych co jest na obrazku... czytalem ze maja to byc dlugie pulapki ktore beda rozgrywaly sie przez caly film... i bedziemy w tym czasie poznawac Jigsawa jego przeszlosc a takze to co ukryto przed widzem w poprzednich czesciach... Dr. Gordon musi powrocic :)

Makron

Jaka pułapka na jakim obrazku? Masz na myśli 1 zdjęcie z Piły?? Ciekawe jaka to pułapka, moze to Amanda tam siedzi :D

Ale co jak co ide na Piłe do kina, a wy?
Bo ciekawość mnie zabije;p A przecieków już nie będzie, bo premiera wtedy co w USA, więc... idę :)

ocenił(a) film na 5
Your_Nightmare

Jestem pewny ze to nie Amanda... daje sobie reke uciac ze to ta blondyna co jest na kazdym zdjeciu...

Makron

Dobrze, ze nie noge.. ;P Ta to musi byc ta blondi ze zdjecia, Amanda przeciez nie zyje (!)

ocenił(a) film na 8
Makron

a niby czym Jigsaw by Gordona zaszantażował... rodziną? była Wwolna

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones