PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=382525}

Piła IV

Saw IV
6,0 64 333
oceny
6,0 10 1 64333
3,8 9
ocen krytyków
Piła IV
powrót do forum filmu Piła IV

film to mieszanka, która wygląda mniej więcej tak: nuda, krew, nuda, krew, nuda, krew, nuda, krew, flaki, flaki, krew, nuda, krew, więcej flaków, krew, ohyda, nuda, napisy końcowe......


miernota - 2/10

_Phoenix_

Dla niektórych ,,Piła IV" moze sie wydawać mniej,wiecej tak ,,nuda,krew,nuda,krew,nuda,krew,flaki,flaki,krew,nuda,krew,więcej flaków,krew,ohyda,nuda,napisy końcowe......" jak to napisał nasz kolega.Dla niektorych może sie tak wydawac ale zobaczcie ze Piła nas czegoś uczy poprzez takie coś , ze warto zyć . Ludzie tam jak sa tak blizko śmierci dopiero wtedy uświadamiają sobie ze zycie to piękny dar i nie warto go sobie narkotykami , papierochamy,alkocholem z nadmiarem odbierac.Możę też to zuwazyliscie a jak nie to poogladajcie i przyuważcie sobie ze to co ja mowie i niektore ososby to prawda.

uroma1996

no racja to prawda, oglądałam, ale czy musi tam być tyle przemocy, flaków, krwi i wymyślnych metod zabijania??
przecież tego się nie da oglądać...

justa208

heh, gdyby tego niebylo to to niebyl by horror i to niewiem czy t by byl nawet film akcji czyli totalna nuda :D:D

ocenił(a) film na 6
justa208

justa 208 niestety ale takie filmy cieszą się popularnością w USA i ne tylko z resztą. "Piła" to film gore i jedyne co w nim możemy zobaczyć ostatnio (2-4 część) to bezsensowna krwawa jatka dla fanów gatunku. Bo nie widzę żadnego sensu oglądania tego. Jak się dowiedziałem, że ma powstać "Piła V" to, w ogóle zniechęciłem się do jakiejkolwiek części. Ile można?

Pemol

a wiesz czym wogole jest Piła? Filmem Halloweenowym... a wiesz ile bylo czesci Koszmaru z ulicy wiazow lub Piatku Trzynastego???? ONE WSZYSTKIE WYWODZA SIE Z TEGO SAMEGO!

ocenił(a) film na 6
R4Zi3L

Akurat nie widzę związku z prowadzoną dyskusją. Z resztą nie porównujmy "Piły" z "Piątkiem Trzynastego" i "Koszmarem z Ulicy Wiązów". Te dwa filmy nie są filmami gore, ale slasherami. W mojej wypowiedzi nie chodziło o to, czy jest tyle części czy więcej. Chodzi o to, że nie ma większego sensu w nim. I jako film Halloweenowy się również nie sprawdza porównując z przytoczonymi przez ciebie filmami, ponieważ nie wywołuje żadnych emocji - chyba, że obrzydzenie ale z tym Halloween mi się nie kojarzy. Czym jest w ogóle piła też wiem. Jest to ostre urządzenie do mechanicznego podziału ciał stałych;-)

Pemol

Widzisz... moda sie zmienia... kiedys moden byly Frankensztainy albo inne Drakule... a potem slashery... a teraz gore (albo jakies gowniane remake'i)

użytkownik usunięty
_Phoenix_

Nie musi być straszne. To film gore robiony pod publikę. Film gore nie musi być straszny.

_Phoenix_

wszystko mozna napisac o tym filmie... ale napewno nie nuda....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones