PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=382525}

Piła IV

Saw IV
6,0 64 464
oceny
6,0 10 1 64464
3,6 10
ocen krytyków
Piła IV
powrót do forum filmu Piła IV

świetne zjebiaszcze i nie wiem co dalej mówi zajefajny chororek najlepiej oglądać w nocy jak jest ciemno

ocenił(a) film na 1
joker1995

Najlepiej jak się ma 11 latek i pierwszy raz w życiu "horror" <lol2> ogląda -.- przecież ten film to kupa do kwadratu dzieciaku !

ocenił(a) film na 10
zielak161

ty jesteś kupa gówna bo nawet latek nie umiesz policzyc, jesli 1995 to rok jego urodzenia to ma 13 lat rocznikowo

ocenił(a) film na 1
tom320000

oj dzieciaku wcale nie liczyłem jego lat nawet nie spojrzałem na ten nick ;) co nie zmienia faktu że film może jedynie spodobać się 11 latkom po porażeniu mózgowym xD

ocenił(a) film na 6
zielak161

To że tobie film się nie podoba to nie znaczy że innym rownież, nie kazdy musi lubic to co ty "dzieciaku". Dzieciakiem to musisz byc ty i to chyba tym z porażeniem mózgowym bo normalny czlowiek nie pisałby takich bzdur i nie obrażałby ludzi z powodu jakiegoś filmu.

ocenił(a) film na 10
Lupus_6

Ja nie mam 11 latek a uwielbiam tą serię więc zamknij się i więcej nie pisz takich debilizmów

ocenił(a) film na 4
tom320000

Zapewniam, że ja mam więcej lat i lubię raczej ambitne kino, ale ten film był niezły. Spodziewałem się kiczu czytając opinie na FW, ale nie rozczarowałem się. Owszem, jest to moim zdaniem najgorsza z części, ale i tak trzyma poziom. Gdyby nie wciskane niekiedy na siłę sceny gore albo podchodzące pod gore to dałbym 9/10..., tak tylko 7... W moim odczuciu film byłby świetny gdyby postawiono raczej na jego psychodeliczną stronę i usunięto kilka mocniejszych scen..., bardziej bym widział "Saw IV" jako thriller psychologiczny z domieszką horroru, a nie horror z domieszką thrillera..., no ale trudno i tak jest nieźle. Powinien nawet zaskoczyć :). W miarę rozwoju akcji układałem sobie wszystko po kolei w głowie.., cały przebieg zdarzeń, ale jednak jak się na końcu okazało dużo pominąłem...
Sądzę, że film ma niską ocenę też z tego powodu, że zabierają się za niego ludzie, którzy nie widzieli poprzednich części. Zresztą każdy ma inny gust :).

joker1995

zgadzam sie.. jest tak zajarany jakby pierwszy raz w zyciu horror widzial... a to wcale nie horror ;/ horror ma widza przestraszyc a tu sie iglada tylko kupe flakow i nic wiecej

ocenił(a) film na 6
joker1995

Dla mnie to bardziej thiller a nie horror

joker1995

piła 4 to wielki, smierdzacy stolec.co tam jets strasznego?chyba ziewanie na seansie co 20 sek.masakrowane zwloki?pfff...obejrzyj azjatycka ekstreme lepiej.

ocenił(a) film na 6
joker1995

em człowieku co ty dajesz? słodko , że hej .. w życiu film na 6 max zasługuje

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones